Loading...

En büyük ve pahalı kurbanlık boğa ile tanışın! video indir

Loading...
Video ve Mp3 indirme linkleri

By: Medya GündemYayınlanan: 11 ay önce

721, 503 izlenib

1, 431 Seviyor   330 Sevmiyor

en büyük kurbanlık boğa,en büyük kurbanlık dana,en pahalı kurbanlık tosun,en pahalı kurbanlık dana,en pahalı kurbanlık boğa,en büyük kurbanlık,2018 kurbanlık,dana,boğa,tosun,kurban,kurbanlık,

"Pehlivan" isimli boğa, ilgi görüyor. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın ilçelerinden hayvan pazarına getirilen küçükbaş ve büyükbaş kurbanlıklar, alıcılarını bekliyor. Veteriner Remzi Özkan'ın 18 bin liradan satışa çıkardığı "Pehlivan" isimli bir ton ağırlığındaki boğaya, vatandaşlar ilgi gösteriyor. Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, satışların kötü olmadığı söyledi.

kurbanlık pazarında bulunan sahibini ''Paşa'' ismini verdiği bir ton 100 kilo ağırlığındaki dana 21 bin liraya satıldı. Paşa'nın sahibi Ertan Akbaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, özel beslediği bu hayvanın pazarın gözdesi olduğunu söyledi. Akbaş, 21 bin liraya kurbanlık olarak sattığı Paşa'yı çok özel beslediğini belirterek, ''Paşa'yı diğer hayvanlardan ayrı ve özel bir yerde besleyerek büyüttüm. 1 ton 100 kilo olmasına rağmen çok uysal bir hayvan aslında. Alıcısına hayırlı olsun'' dedi.

Rapor Formu
Lütfen video bağlantısı nevadmca@gmail.com gönderin
Loading...