Loading...

Bu Boğayı Alana, Yanında 3 Boğa Hediye video indir

Loading...
Video ve Mp3 indirme linkleri

By: İhlas Haber AjansıYayınlanan: 1 yıl önce

2, 046, 523 izlenib

6, 918 Seviyor   1, 007 Sevmiyor

Samsun'da 2 yıl önce 15 Temmuz'da doğan "şafak" ismi verilen 2 ton 760 kiloluk boğa 37 bin 500 TL'den satışa çıkartıldı. Dev boğayı alana yanında 3 boğa da promosyon olarak verilecek.

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla kurbanlık boğa sahipleri özel bakımlı boğalarını sergilemeye başladı. Samsun'da hayvancılıkla uğraşan Murat Kocaman, otomobil değerindeki kurbanlık boğasını görücüye çıkardı. 15 Temmuz'da doğan boğasını kesmeye kıyamayan Kocaman, simental cinsi boğasını satışa çıkardı. Boğasına 37 bin 500 TL fiyat biçen Kocaman, şafağı alana yanında 3 tane daha boğa hediye edecek.

"Özel olarak baktık"

Özel bir kurbanlık boğa yetiştirdiğini söyleyen Murat Kocaman, "Boğamız, iki yıl önce 15 Temmuz'da doğdu. 15 Temmuz'da doğduğu için ismini 'şafak' koydum. Bir hafta önce tarttım 2 ton 760 kilo canlı ağırlığı var. İki yıldır arpa, mısır, buğdayla bakımını yapıyoruz. Özel olarak baktık. 15 Temmuz'da doğduğu için kesmeye kıyamıyorum. Alıcısını bulursam satacağım. Satamazsam bir yıl daha bakacağım. Bunun yanında 3 tane daha hediyesi var. Şafağı alana yanında 3 tane daha boğa promosyonumuz var. Onların da canlı ağırlığı her birinin ortalama 600 kilo civarında. Şafakla birlikte 3 boğanın 37 bin 500 TL'ye alıcısını bekliyoruz" dedi.
Murat Kocaman'dan kurbanlık almaya gelen vatandaşlar "şafak"ı görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Kurban Bayramı öncesi "Şafak"ı ve promosyonu üç boğayı kimin alacağı şimdiden merak konusu.

#haber #gündem #sondakika #news #haberler #bull #boğa

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

Rapor Formu
Lütfen video bağlantısı nevadmca@gmail.com gönderin
Loading...