Loading...

Kurbanlık nakliyesinde kaza ve sonrasında yaşanan arbede video indir

Loading...
Video ve Mp3 indirme linkleri

By: Barış GÜMÜŞYayınlanan: 5 yıl önce

401, 042 izlenib

598 Seviyor   179 Sevmiyor

Bu video DARICA ilçesi, kurbanlık hayvan mezatında çekildi. Her sene Kurban Bayramı'nda bu ve benzeri görüntüler sıkça rastlamaktayız. Hemen hemen tüm Belediyelarimiz insanlara Kurban Satış sahası gösterir ama işleyişine ilişkin usül ve esasları belirlemez, insanların insiyatifine bırakır. Kurban satıcıları günlerce hayvanlarla beraber, haşereler içinde, kötü hava koşullarında yeme, içme, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarını görmek mecburiyetinde kalır ve bu da onlarda yoğun bir strese sebep olur.

Kurbanlık hayvan pazarlarında satıcı, hayvanı sattıktan sonra nakliye sorumluluğu alıcıya geçer. Her sene elinde veya yakınında kamyon, kamyoneti olan girişimciler bu fırsatı değerlendirip, kurban nakliyesi işi yapmaya çalışır. Videoda'da uygun rampaya ve koşullara sahip olmayan nakliyeci ve bunu görmesine rağmen uyarmayan satıcı, olay vuku bulduktan sonra, hayvanın mağduriyeti üzerine tartışmaya geçmiştir.
Bu ve benzeri görüntüler devamlı yaşanmaya devam edecek, çünkü proaktif/önleyici düzenlemeler insanların insiyatifine bırakılmamalı.
LÜTFEN VİDEOLARA GÖRÜŞ VE YORUM YAPARKEN,
IRKÇI, KIRICI, HAKARET VE SİNKAFLI SÖZLER SARFETMEYİNİZ!

Rapor Formu
Lütfen video bağlantısı nevadmca@gmail.com gönderin
Loading...